Strona startowa Aktualności


Nowe KIA SORENTO


Serdeczne pozdrowienia ze szkolenia produktowego KIA Sorento. Od poniedziałku zdobywamy wiedzę na temat nowego modelu. Szkolenie podzielone jest na cztery tury, w tym momencie realizujemy jego trzeci etap.

Zajęcia odbywają się zgodnie z przewidzianym na tę okazję harmonogramem – uroczyste rozpoczęcie, następnie uczestnicy biorą udział w blokach zajęciowych, część teoretyczna (Technikalia A i B pod okiem doświadczonych trenerów), jak również tej praktycznej (testy systemów jezdnych; jazdy w terenie).

Część praktyczną realizują pod kierunkiem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. Uczestnicy mają do dyspozycji sześciu kierowców, prowadzących zajęcia terenowe, w skład których wchodzi miedzy innymi przejażdżka sześćdziesięciokilometrową trasa. Kładziemy nacisk na komfort i bezpieczeństwo każdego odbiorcy, jak również maksymalny przekaz wiedzy, dlatego pracujemy w małych podgrupach, gdzie indywidualnie można testować nowe samochody i zapoznać się z zapleczem konkurencji. Nasza kadra służy radą, chętnie odpowiada na pojawiające się w trakcie pytania, zachęca do dyskusji i wymiany poglądów.

Dwudniowy blok szkoleniowy kończymy uroczystym rozdaniem dyplomów, podsumowaniem i zbiorem osobistych opinii uczestników opracowanych na podstawie ankiety. Każda z podgrup ma swojego opiekuna, który w razie potrzeby służy radą, „pomaga odnaleźć się”, czy odpowiada na pytania dotyczące organizacji zaplecza hotelowego i przebiegu szkolenia. Uczestnicy przy rejestracji otrzymują od nas szereg gadżetów firmowych- bluza KIA specjalnie zaprojektowana na tę okazję i inne pomniejsze. Jest to również niepowtarzalna okazja do spotkania i dyskusji „przy kawie”, wymianie doświadczeń między naszą kadrą z całej sieci dealerskiej.

Gotowi do sprzedaży oraz obsługi serwisowej nowego modelu KIA Sorento uczestnicy, opuszczają nas z pełną motywacją do walki na rynku. Dziękujemy za udział, liczne uczestnictwo, życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE.