OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Archiwum: Styczeń 2012


Zapytanie ofertowe na e-learning

Zapytanie ofertowe na wybór dostawcy usługi szkoleń e-learningowych w ramach projektu: "Naukowa Akademia Biznesu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz Społecznego.

Informacja nt. zapytań ofertowych

UWAGA – Ważna informacja na temat ostatnich zapytań ofertowych dotyczących projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy".

Sprtostowanie zapytania ofertowego – grafika

Sprostowanie dotyczące zapytania ofertowego na realizację kursu "Grafika komputerowa Apple" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – kasy fiskalne

Zapytanie ofertowe na realizację kursu "Obsługa kas fiskalnych" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – prawo jazdy

Zapytanie ofertowe na realizację kursu prawo jazdy kategorii B na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – SEP

Zapytanie ofertowe na realizację kursu "Eksploracja urządzeń instalacji i sieci o napięciu do 1kV" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – księgowość

Zapytanie ofertowe na realizację kursu "Księgowość z obsługą programu Symfonia" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – wózki widłowe

Zapytanie ofertowe na realizację kursu "Obsługa wózków jezdniowych oraz bezpieczna wymiana butli" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe – grafika komputerowa Apple

Zapytanie ofertowe na realizację kursu "Grafika komputerowa Apple" na potrzeby projektu "Zawodowa Akademia Rynku Pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.