OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Archiwum: Kwiecień 2012


Rozstrzygnięcie zapytania – NAB

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wybór dostawcy usługi wynajmu sali szkoleniowej, sali na doradztwo oraz catering dla uczestników/uczestniczek, trenerów/trenerek w Sosnowcu ramach projektu Naukowa Akademia Biznesu.

Rozstrzygnięcie zapytań – NAB (Lider Projektu)

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego wyboru trenerów/trenerek prowadzących szkolenia; doradcy biznesowego/ej prowadzącego/ej doradztwo grupowe; doradcy marketingowego/ej prowadzącego/ej doradztwo indywidualne.

Rozstrzygnięcie zapytania (trenerzy)

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wybór Trenerów prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych w ramach projektu „Akademia Zarządzania Przedsiębiorstwem XXI wieku”.

Rozstrzygnięcie zapytania – NAB

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na wybór dostawcy usługi wynajmu sali szkoleniowej, sali na doradztwo oraz catering dla uczestników i uczestniczek, trenerów i trenerek w ramach projektu "Naukowa Akademia Biznesu".

Zapytanie – wynajem sal i catering

Zapytanie ofertowe na wybór dostawcy usługi wynajmu sali szkoleniowej, sali na doradztwo oraz catering dla uczestników i uczestniczek, trenerów i trenerek w Sosnowcu w ramach projektu "Naukowa Akademia Biznesu".

Badania dla Uniwersytetu Śląskiego

Badania przeprowadzone w ramach projektu Diagnoza problemów społecznych i monitoring aktywizacji polityki rozwoju zasobów ludzkich w Katowicach.