OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Aktualności


BUR – Baza Usług Rozwojowych


BUR to ogólnodostępna platforma, gdzie znajdziesz takie oferty jak szkolenia, kursy, usługi doradcze i coaching.

BUR – Baza Usług Rozwojowych

Jak wyszkolić zespół i zapłacić jedynie 20% ceny usługi szkoleniowej?

Zajrzyj na ogólnodostępną platformę i skorzystaj ze środków publicznych, dzięki którym otrzymasz nawet 80% dofinansowania.

Co to jest BUR?

BUR to nic innego jak wsparcie w ramach RPO, czyli funduszu unijnego.

BUR to ogólnodostępna platforma, gdzie znajdziesz takie oferty jak szkolenia, kursy, usługi doradcze i coaching. Oferty możesz przeglądać nawet jako niezarejestrowany na stronie podmiot.

Dla kogo jest dofinansowanie?

Każdy przedsiębiorca prowadzący mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo może skorzystać z dofinansowania. Przedsiębiorca ma prawo wysłać właściwie każdego pracownika na wybraną przez siebie usługę.

Jakie województwa otrzymały dofinansowanie?

Każde województwo, za wyjątkiem pomorskiego i mazowieckiego, ma swój własny fundusz, który jest przeznaczony dla przedsiębiorców.

Jak skorzystać z dofinansowania?

Najpierw znajdź na platformie interesującą Cię usługę, następnie zgłoś się do swojego Operatora. Operator to instytucja, inna w każdym województwie, która przydziela dofinansowanie po uprzednim złożeniu stosownych wniosków. To Operator na podstawie wniosków decyduje o poziomie dofinansowania. Od 50% – 80% usługi.

Następnie po pozytywnej decyzji operatora kliknij „weź udział w usłudze”.

Ważne!

Operatorzy zachęcają do korzystania z usług na terenie rodzimego województwa, tj. tam, gdzie jest zarejestrowana firma – wówczas może zostać przyznane nawet 80% dofinansowania. Jeśli jednak nie znalazłeś interesującej Cię usługi w obrębie własnego województwa to zachęcamy do kontaktu z daną firmą szkoleniową, która może tę usługę wykonać u Ciebie.

Czy wiesz, że każde szkolenie możemy zorganizować również w formie zamkniętej (jako usługa niewidoczna dla innych użytkowników platformy). Usługa ta będzie uszyta na miarę i dopasowana do Państwa potrzeb. W tym celu przed kontaktem z Operatorem należy zgłosić się do danej firmy, w celu ustalenia szczegółów oraz indywidualnej daty.

Jakie kwoty zostały przydzielone województwom i z jakim Operatorem się kontaktować?

Poniżej lista Operatorów:

Czy my już działamy w BURze?

My także zamieściliśmy już w BURze 3 autorskie oferty. Zapraszamy do udziału w usługach.