OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Aktualności


Nowe KIA SORENTO


Serdeczne pozdrowienia ze szkolenia produktowego KIA Sorento. Od poniedziałku zdobywamy wiedzę na temat nowego modelu. Szkolenie podzielone jest na cztery tury, w tym momencie realizujemy jego trzeci etap.

Zajęcia odbywają się zgodnie z przewidzianym na tę okazję harmonogramem – uroczyste rozpoczęcie, następnie uczestnicy biorą udział w blokach zajęciowych, część teoretyczna (Technikalia A i B pod okiem doświadczonych trenerów), jak również tej praktycznej (testy systemów jezdnych; jazdy w terenie).

Część praktyczną realizują pod kierunkiem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. Uczestnicy mają do dyspozycji sześciu kierowców, prowadzących zajęcia terenowe, w skład których wchodzi miedzy innymi przejażdżka sześćdziesięciokilometrową trasa. Kładziemy nacisk na komfort i bezpieczeństwo każdego odbiorcy, jak również maksymalny przekaz wiedzy, dlatego pracujemy w małych podgrupach, gdzie indywidualnie można testować nowe samochody i zapoznać się z zapleczem konkurencji. Nasza kadra służy radą, chętnie odpowiada na pojawiające się w trakcie pytania, zachęca do dyskusji i wymiany poglądów.

Dwudniowy blok szkoleniowy kończymy uroczystym rozdaniem dyplomów, podsumowaniem i zbiorem osobistych opinii uczestników opracowanych na podstawie ankiety. Każda z podgrup ma swojego opiekuna, który w razie potrzeby służy radą, „pomaga odnaleźć się”, czy odpowiada na pytania dotyczące organizacji zaplecza hotelowego i przebiegu szkolenia. Uczestnicy przy rejestracji otrzymują od nas szereg gadżetów firmowych- bluza KIA specjalnie zaprojektowana na tę okazję i inne pomniejsze. Jest to również niepowtarzalna okazja do spotkania i dyskusji „przy kawie”, wymianie doświadczeń między naszą kadrą z całej sieci dealerskiej.

Gotowi do sprzedaży oraz obsługi serwisowej nowego modelu KIA Sorento uczestnicy, opuszczają nas z pełną motywacją do walki na rynku. Dziękujemy za udział, liczne uczestnictwo, życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

DO ZOBACZENIA WKRÓTCE.