OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Aktualności


Ogólna Teoria Innowacji – GTI


Unikalność podejścia GTI, polega na posiadaniu dobrze opisanych metodologii. Dzięki temu tworzenie innowacji stało się dostępne dla każdego. Zamiast tylko mówić o Błękitnym Oceanie, istnieją narzędzia, które dają receptę, jak na ten ocean wypłynąć.

Dzięki temu sieć innowacji GTI rozwija się prężnie. Przez ostatnie 20 lat z GTI skorzystało wiele znanych organizacji i firm jak NASA, Lockheed Martin, General Motors, Johson Controls i wiele wiele innych. Aby zapewnić wysoką jakość szkoleń dostępny jest globalny program Certyfikacji Praktyków Innowacji Strategicznych. Obecnie przez program przechodzi amerykański lider rynku zbrojeniowego Northtop Grumman.

Także w Polsce GTI stawia swoje pierwsze kroki. Twórca GTI, Greg Yezersky po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2012 roku z warsztatami dla firm i wykładami dla uczelni i władz regionalnych. Dziś w Polsce certyfikat posiada juz pięć osób, które ukończyło z sukcesem pierwsze projekty w swoich firmach lub u Klientów.

W styczniu 2015 rusza kolejna tura certyfikacji GTI, którą poprowadzi Greg, praktycy także ruszają z projektami na polskim rynku. Będziemy dawać znać o nowinkach z obszaru innowacji GTI.