Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Mapa serwisu

Otawa Group Grupa Doradcza CATI

CATI

Badania CATI - wywiady telefoniczne wspierane komputerowo, są skutecznym sposobem zbierania danych od respondentów – indywidualnych lub firmowych.

1. Technika badawcza:

Badania CATI (Computer-Assisted Telephone Interview) wywiady telefoniczne wspierane komputerowo, są skutecznym sposobem zbierania danych przez telefon, umożliwiające szybkie i precyzyjne zebranie informacji od respondentów – indywidualnych lub firmowych. Na dzień dzisiejszy badania telefoniczne, wśród badań ilościowych, zapewniają najwyższą jakość i rzetelność wyników. Po pierwsze dzięki wykwalifikowanym ankieterom, którzy przez całą ankietę panują nad przebiegiem wywiadu z respondentem. Po drugie ze względu na możliwość pełnego monitoringu pracy teleankieterów w czasie rzeczywistym.

Współpraca z nami gwarantuje nie tylko rzetelne wyniki, ale także elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta. Skorzystaj z naszych usług CATI i odkryj potencjał swoich badań już dziś!

2. Zakres współpracy:

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb! Możemy dla Ciebie zrealizować całą procedurę badawczą od ustalenia celu badania, wyboru metodologii, przygotowanie narzędzi, poprzez dobór próby, realizację badania i jego kontroli, na obliczeniach, analizie danych i raporcie wraz z prezentacją wyników kończąc. Możesz też wybrać tylko jeden lub parę elementów z poniższej listy:

 • Przygotowanie opisu i rozkładu próby: rozpocznijmy od solidnych fundamentów! Nasz zespół zadba o staranne przygotowanie próby do badania, zapewniając jego reprezentatywność i celowość.
 • Opracowanie kwestionariusza zgodnie z Twoimi oczekiwaniami: Twój głos jest kluczowy! Stworzymy kwestionariusz, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom i celom badawczym.
 • Dostęp online do postępów badania: pozostań na bieżąco z naszym zaawansowanym systemem, który zapewnia podgląd online realizacji, abyś mógł śledzić każdy krok.
 • Zakup numerów telefonicznych: my zajmiemy się formalnościami! Oferujemy kompleksową obsługę, włączając w to zakup numerów telefonicznych, abyś mógł skupić się na istocie badań.
 • Profesjonalna realizacja wywiadów: nasz doświadczony zespół przeprowadzi wywiady pod nadzorem supervisora, zapewniając najwyższą jakość i spójność danych.
 • Przekazanie danych w formacie xls. i sav.: otrzymasz dane w wygodnym formacie, gotowe do dalszej analizy.
 • Czyszczenie danych i opracowanie pytań otwartych: pozwól nam zadbać o jakość i spójność danych, abyś mógł je w pełni wykorzystać.
 • Obliczenia i analizy danych wraz z przedstawieniem ich w formie przejrzystych tabel w Excelu: nasz zespół zajmie się kompleksowym opracowaniem danych, tworząc czytelne i przejrzyste zestawienia.
 • Opracowanie kompleksowego raportu: wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu! Przygotujemy dla Ciebie czytelny i profesjonalny raport, który pomoże Ci w podejmowaniu kluczowych decyzji.
 • Prezentacja wyników: na podstawie raportu przygotujemy i w razie potrzeby zaprezentujemy najważniejsze dane z raportu w przejrzystej, graficznej i opisowej formie.

Niech Twoje badania będą nie tylko efektywne, ale również komfortowe i kompleksowe. Pozwól nam być Twoim partnerem w drodze do sukcesu!

3. Zaplecze techniczne:

Badania CATI realizujemy we własnym studio w siedzibie firmy jak i zdalnie. Realizacja stacjonarna pozwala na pełen nadzór nad realizacją w czasie rzeczywistym, ale przede wszystkim pozwala zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa danych niż w przypadku realizacji zdalnej.

Dzięki zaawansowanym technologiom oraz naszemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość obsługi oraz skuteczną realizację badań rynku i opinii publicznej.

 • Posiadamy własne narzędzia do przygotowania kwestionariuszy elektronicznych z modułem klienckim. Dzięki czemu mogą Państwo mieć podgląd do stanu realizacji założonej próby oraz dostęp on-line do danych i to wszystko w czasie rzeczywistym.
 • Badania realizujemy na platformie CADAS i Focus Telecom – najczęściej wykorzystywanych w badaniach rynku na których pracuje zdecydowana większość profesjonalnych firm badawczych.
 • Mamy możliwość rejestracji 100% zrealizowanych wywiadów oraz prowadzimy pełną statystykę połączeń.
 • Dzięki połączeniu światłowodowemu o dużej prędkości oraz zapasowemu łączu radiowemu, zapewniamy stabilność i szybkość transmisji danych, a przed wszystkim ciągłość realizacji.
 • Pracujemy 7 dni w tygodniu, gotowi na elastyczne dostosowanie się do Twoich potrzeb i terminów!
 • Realizujemy również badania mixed mode, łącząc realizację badania CATI z badaniem CAWI – i tu przejście do badań CAWI na naszej stronie

Jesteśmy gotowi sprostać Państwa wymaganiom i realizować dodatkowe działania w oparciu o indywidualne potrzeby. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wesprzeć rozwój Państwa biznesu!