Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Mapa serwisu

Otawa Group Grupa Doradcza MOTOTRAINER™

MOTOTRAINER™

MotoTrainer™ pierwsza i jedyna w Polsce szkoła trenerów automotive

Możliwości

Gruntownie przygotowujemy do zawodu trenera, a dzięki procesowi rekrutacji, który odbywa się zaraz po skończonym kursie, umożliwiamy uczestnikom szybkie wejście w struktury pracy trenera automotive.

Uczestnicząc w zajęciach MotoTrainer™ zdobędziesz nie tylko kwalifikacje trenera szkoleniowca, ale również posiądziesz unikatową branżową wiedzę „z pierwszej ręki”.

Czego się dowiesz?

Poznasz przykłady z życia, jak dobrze przygotować program szkoleń, ćwiczenia, „case study” i inne metody dydaktyczne, a to wszystko sprawdzone i przetestowane w praktyce.

Dowiesz się jak wygląda codzienna praca trenera w branży automotive oraz nabędziesz szereg umiejętności, które przygotują Cię do samodzielnego prowadzenia szkoleń w branży motoryzacyjnej.

Dożywotnie wsparcie

Ponadto każdy z absolwentów MotoTrainer™ dołączy do naszej elitarnej i zamkniętej grupy dożywotniego wsparcia trenerskiego, gdzie dzielimy się doświadczeniem i wzajemnie sobie pomagamy.

MotoTrainer™ skierowany jest przede wszystkim do pracowników szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej: handlowców, doradców serwisu, diagnostyków, sprzedawców części i akcesoriów, kierowników sprzedaży, menedżerów i dyrektorów zarządzających.

Dla kogo?

Adresowany jest również do trenerów wewnętrznych oraz freelancerów, którzy dotychczas specjalizowali się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, biznesu, negocjacji, obsługi klienta czy szeroko rozumianej komunikacji, jednakże w innych branżach.

MotoTrainer™ jest dla tych wszystkich, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, dla tych, którzy chcą się rozwijać i spełniać zawodowo.