Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Mapa serwisu

Otawa Group Grupa Doradcza CERTYFIKAT PKJPA

CERTYFIKAT PKJPA

Posiadamy certyfikat PKJPA w ramach badań CATI i TK na rok 2023 i jesteśmy już po pozytywnym audycie na rok 2024!

Certyfikat

Posiadanie certyfikatu PKJPA świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie klientom badania najwyższej jakości. To dla nas priorytet! W centrum naszych działań znajduje się niezależny audyt, który skrupulatnie sprawdza, czy przestrzegamy norm jakości w każdym etapie procesu badawczego. To kompleksowe badanie obejmuje organizację działu realizacji, rekrutację ankieterów i koordynatorów, a także ich szkolenie, nadzór i koordynację.

Audyt

Audyt obejmuje również kontrolę poprawności pracy, którą wykonują, gwarantując najwyższe standardy jakości w naszych badaniach. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych praktyk, aby zapewnić naszym klientom nie tylko wyniki, ale także pewność, że ich badania są prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Gwarancja

„Na polskim rynku istnieje kilkaset podmiotów świadczących usługi badawcze, jednak tylko niespełna 30 agencji może poszczycić się certyfikatem PKJPA. Zlecając realizację projektu badawczego, warto sprawdzić, jaką otrzymujemy gwarancję, że zostanie on wykonany rzetelnie i zgodnie z surowymi normami jakości obowiązującymi w badaniach rynku i opinii. Firmy mające certyfikat PKJPA taką gwarancję dają.”

Źródło: https://www.pkjpa.pl/certyfikat-jakosci/#firmy