OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa O nas


Partnerzy


Współpracujemy z uznanymi na rynku firmami, placówkami i instytucjami tworząc innowacyjne projekty.


Invinsys

partners-logo (6)

 

Wspólnie z Invinsys wdrażamy na rynek polski procesy i narzędzia oparte o Ogólną Teorię Innowacji, metodykę stworzoną przez Grega Yezersky’ego. Praca nad teorią rozpoczęła się już w 1988 roku, kiedy to Greg Yezerky zaczął konsultować w branży innowacji. Od tamtej pory zrealizował ponad 100 projektów GTI. Greg jest również prezesem Instytutu Profesjonalnych Racjonalizatorów, który został założony w 2005 r. Wszystkich zainteresowanych kreowaniem najbardziej dochodowych innowacji zachęcamy do odwiedzenia strony naszego partnera.

Strona internetowa firmy » www.invinsys.com

 

Learnita

We współpracy z Learnita, pod patronatem prof. Mario Raich’a realizujemy projekt szkoły mentoringu. Profesor Mario Raich pracował na stanowiskach menedżerskich m.in. w korporacjach takich jak Xerox, Citigroup, Citicorp Private Banking Group, Zurich Usługi Finansowe. W ramach powierzonych mu kompetencji zarządzał rynkami w Europie, Afryce i na Środkowym Wschodzie. Uczestniczył w programie rozwoju dla 15 tys. polskich przedsiębiorców, menedżerów i studentów z udziałem Politechniki Śląskiej w Katowicach. Jego książka „Globalna Transformacja Biznesu i Społeczeństwa” została wydana w 2011 roku w języku polskim.

Strona internetowa firmy » www.learnita.com

 

Millward Brown

partners-logo (4)

Millward Brown istnieje od 1990 roku. Rozwój zasobów intelektualnych i logistycznych instytutu zapewnił mu pozycję lidera badań rynku i opinii w Polsce i na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Firma jest partnerem Otawa Group w realizacji projektów szkoleniowych, badawczych i doradczych.

Strona internetowa firmy » www.millwardbrown.com

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

partners-logo (3)

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie to jedna z najlepszych uczelni prywatnych w Polsce i regionie. Od października 2008 roku WSB jest partnerem Otawa Group w zakresie studiów podyplomowych i szkoleń. Nasza firma jest opiekunem merytorycznym realizowanych na uczelni studiów podyplomowych „Akademia Trenerów Biznesu”.

Strona internetowa Uczelni » www.wsb.chorzow.pl

 

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach

partners-logo (2)

To najstarsza niepubliczna Uczelnia na Śląsku i jedna z najlepszych w regionie. Od marca 201o roku nasza firma współpracuje z Uczelnią w zakresie studiów podyplomowych i szkoleń. Otawa Group jest partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Akademia Zarządzania Przedsiębiorstwem XXI wieku”.

Strona internetowa Uczelni » www.swsz.pl

 

Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

partners-logo (7)

Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu zrzesza trenerów, którzy opierają się w swojej pracy na rzetelnych, udokumentowanych empirycznie podstawach. Towarzystwo pretenduje do roli doradczej i opiniotwórczej dla instytucji podejmujących decyzje dotyczące rynku szkoleń i standardów pracy trenera w Polsce.

Strona internetowa PTTB » www.trenerzy.org.pl

 

 

Polska Izba Motoryzacji

partners-logo (1)

Polska Izba Motoryzacji jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. Powstała w 1994 roku i skupia przedstawicieli szeroko rozumianego lobby sektora motoryzacyjnego. Zrzeszamy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa i stowarzyszenia działające w Polsce.

Strona internetowa PIM » www.pim.pl

 

 

Driving Academy Robert Hundla

logo-da

Misją Driving Academy jest podnoszenie umiejętności kierowców tak, aby byli przygotowani do każdych warunków oraz wszystkich sytuacji na drodze. Szkoła ta zajmuje się doskonaleniem techniki jazdy, która ma na celu zapobieganie niebezpiecznym sytuacjom.

Dodatkowym atutem Akademii są wyselekcjonowani instruktorzy, wywodzący się ze środowiska rajdowego i wyścigowego. Załoga posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania kursów doskonalenia umiejętności kierowców. Szkolenia produktowe, które wspólnie prowadzimy dla Klientów, to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, doskonała atmosfera i bogate zaplecze techniczne.

Strona internetowa Driving Academy » driving-academy.pl