OCHRONA DANYCH
OSOBOWYCH (RODO)

 


Strona startowa Szkolenia sprzedażowe


Szkolenia on-line


Czy jako pracownik możesz wykorzystać czas pracując w domu na poszerzanie wiedzy? Czy jako pracodawca masz możliwość zwiększenia kompetencji pracownika pracującego w systemie home office?


Realizacja szkoleń on-line nie jest trudna, jeżeli posiada się wieloletnie doświadczenie, niezbędne narzędzia i przede wszystkim zespół świetnych Ekspertów!

W 2020 roku przeszkoliliśmy w systemie on-line ponad 2000 osób, podczas 1000 godzin sesji szkoleniowych, realizując ponad 100 tematów.

Poza standardową tematyką szkoleniową doradzamy jak zdigitalizować sprzedaż, jak pracować w zespołach rozproszonych, jak zarządzać projektami w warunkach home office i jak nabierać pewności siebie w prowadzeniu spotkań i w wystąpieniach online. Uczestnikami naszych szkoleń są pracownicy wielu branż, handlowcy, doradcy serwisowi, szefowie sprzedaży oraz menadżerowie. Szkolenia online na stałe wpisały się do naszej oferty. Przeprowadzamy szkolenia oparte tylko na prezentacji jak i te, w pełnej interakcji z trenerem i pozostałymi uczestnikami. Przeprowadzamy warsztaty i sesje praktyczne. Liczbę uczestników, trenerów i tematów dyktuje zapotrzebowanie klienta.

Szkolenia online to nie tylko nowa rzeczywistość ale najpopularniejsza obecnie forma zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, rozwoju, poszerzania kompetencji i wykorzystywania nowych narzędzi do sprzedaży, komunikacji i pracy zarówno z klientem jak wewnątrz organizacji.

Zapraszamy do współpracy!